Pozemok na predaj, 1238 m2, Lipová – Ondrochov

Pozemky - bývanie na predaj v obci Lipová v okrese Nové Zámky

Veľa z nás si v poslednom čase stále viac uvedomuje výhody bývania v rodinnom dome. Ak ste jedným z nás a práve si hľadáte stavebný pozemok s dostupnosťou všetkých inžinierskych sietí, ideálne mimo hlavnej cesty, dobrej šírky, táto ponuka je pre Vás.

Pozemok má 1238 m2, šírka od ulice je pekných 20 m, smerom do záhrady sa zužuje na šírku 14 m. Pozemok je rovinatý, čiastočne oplotený a vedie k nemu spevnená prístupová cesta. Na pozemku sú momentálne veľké rodiace ovocné stromy pôvodných odrôd - marhule, jablone, višňa, čerešne a orech. Na takto veľkom pozemku si pohodlne umiestnite nový dom, veľkú garáž, bazén, ovocný sad, okrasnú alebo úžitkovú záhradu.

Ako bonus už máte aj postavenú chatku, ktorá Vám môže v budúcnosti poslúžiť ako letná kuchyňa, hosťovský domček, hoby miestnosť, dielňa, miesto pre Vašu podnikateľskú činnosť. Keďže chata je celá podpivničená, budete mať dostatok priestoru na uskladnenie náradia, ovocia a zeleniny. Murovaná chata je v pôvodnom udržiavanom stave, postavená v roku 1974 z pálenej tehly, strecha je sedlová, krytina je škridľa. Okná a dvere sú pôvodné drevené, momentálne vykurovanie kachľami na pevné palivo, v chate sú rozvody na vykurovanie plynom. Dispozícia je nasledovná - vstupná chodbička, priestranná izba 17m2, kuchyňa so sprchovým kútom 8m2. V chate je zavedená elektrika, obecná voda, možnosť napojenia na plyn a verejnú kanalizáciu.

Blízke mesto Šurany je vzdialené len 7 km, okresné mesto Nové Zámky 17 km a obec Podhájska s termálnym kúpaliskom je vzdialená 18 km.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na tel. čísle 0905 515 603 alebo píšte na golhova@flem.sk, rada Vám zodpoviem na všetky otázky ohľadom tejto ponuky.

Všetky naše ponuky nájdete na flem.sk alebo na FB: FLEM, sro - predaj, kúpa, prenájom nehnuteľností.

Podrobné informácie

1238 m²
osobné
aktívne
verejný vodovod
230V
rovina
betónová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

časť Ondrochov, Lipová, Nové Zámky, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Janka Golhová

Janka Golhová

0905 515 603

golhova@flem.sk Maklér má 12 ponúk
  • Štát Slovensko
  • Kraj Nitriansky
  • Okres Nové Zámky
  • Mesto Lipová
  • Ulica časť Ondrochov
  • Druh Pozemky - bývanie
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt 0905 515 603
  • Pridané 8. marec 2021 17:53 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Janka Golhová

Janka Golhová

0905 515 603

golhova@flem.sk Maklér má 12 ponúk